FIRMA

TiM Training jest Zespołem Trenerów, Coachów i Dodradców Personalnych powstałym w 2003 roku. Założycielami TiM są Tomasz Curlej i Mirosław Słowikowski- trenerzy, doradcy personalni i coach’e z bardzo dużym dorobkiem i doświadczeniem zawodowym w wielu obszarach biznesu i psychologii. Autorzy czterech bestsellerowych poradników biznesowych, rozwoju osobistego i zawodowego zgromadzili grupę znakomitych trenerów, którzy współpracują z TiM Training na otwartych zasadach. Taka forma współpracy umożliwia TiM Training oferowanie szkoleń i treningów na najwyższym poziomie po umiarkowanych cenach, w wielu przypadkach nie obciążonych podatkiem VAT w wysokości 23%.  Z powodu najwyższej jakości oferowanych usług i racjonalnych cen Trenerzy zgromadzeni wokół TiM Training prowadzą szkolenia dla czołówki międzynarodowych koncernów oraz instytucji i urzędów państwowych. 

MANAGING PARTNER
tomasz.curlej@timtraining.pl
+48.660 080 099

tomcur

Tomasz Curlej od ponad dziesięciu lat jest trenerem biznesu, coachem, facilitatorem oraz doradcą personalnym specjalizującym się w szkoleniach miękkich. Jest także wykładowcą w Krajowej Szkole Administracji Publicznej.

Jest autorem lub współtwórcą czterech poradników „9 milowych kroków do sukcesu zawodowego …„Instrukcja Obsługi Twojego faceta” (opublikowana także w Czechach i na Słowacji), „Charakter na całe życie?” i „Powiedz Stop”.
Tomasz Curlej jest także współzałożycielem i współwłaścicielem TiM TRAINING oraz autorem programów. Przez blisko dziesięć lat działalności przeprowadził kilka tysięcy godzin szkoleń dla wielu firm i instytucji w tym: Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Ministerstw: Rozwoju Regionalnego, Edukacji Narodowej, Środowiska, MSWiA, takich firm i instytucji jak Johnson amp; Johnson, Hochland, Colep, Aegon, Deutsche Bank, Narodowy Bank Polski, Polkomtel, Orlen, Bayer, Avon, BRE Bank, Daimler Chrysler, Izby Celne, PGNiG S.A. Karpacki Oddział Obrotu Gazem, Bombardier Transportation Polska Sp. z o.o., KUKE S.A., PZU S.A., PKO BP Finat Sp. z o.o., AVAX S.A., Urząd Dozoru Technicznego, Euro Bank S.A., Mennica Polska S.A. i wielu innych.

Jest częstym gościem audycji w radiowej „Trójce” i „Czwórce”. Występuje w audycjach telewizyjnych TVP 1, TVP 2, TVN, TVN Styl, Superstacja. Udziela wypowiedzi do Pulsu Biznesu i portali internetowych oraz różnych wydawnictw prasowych poświęconych nie tylko biznesowi.

Po wielu latach pracy między innymi w Liniiach Lotniczych, postanowił powrócić do korzeni i zająć się psychologią i psychologią biznesu, zgodnie ze swoją wiedzą i wykształceniem. Nieustanne poszerzanie wiedzy z zakresu metod rozwoju człowieka i prowadzone badania nad typologiami osobowości poskutkowały wydanymi publikacjami książkowymi a także wieloma zaproszeniami na konferencje, prelekcje i wykłady.


MANAGING PARTNER
mirek.slowikowski@timtraining.pl
+48.660 080 355

miroslo

Mirosław Słowikowski od kilkunastu lat jest trenerem biznesu , coachem, facilitatoram, doradcą personalnym oraz współzałożycielem i współwłaścicielem firmy szkoleniowo – doradczej TiM TRAINING. Jest także wykładowcą w Krajowej Szkole Administracji Publicznej.

Przez blisko dziesięć lat działalności przeprowadził setki autorskich szkoleń dla wielu firm i instytucji w tym: Deutsche Bank, Narodowego Banku Polskiego, Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Ministerstw: Rozwoju Regionalnego, Edukacji Narodowej, Środowiska, MSWiA, Johnson & Johnson, Hochland, Colep, Aegon, Polkomtel, Orlen, Bayer, Avon, BRE Bank, Daimler Chrysler, Izby Celne, PGNiG S.A. Karpacki Oddział Obrotu Gazem, Bombardier Transportation Polska Sp. z o.o., KUKE S.A., PZU S.A., PKO BP Finat Sp. z o.o., AVAX S.A., Urząd Dozoru Technicznego, Euro Bank S.A., Mennica Polska S.A. i wielu innych.
Od 2003 roku ukazały się cztery książki jego autorstwa, lub pisane wspólnie z Tomaszem Curlej:„Powiedz Stop …” z 2003 roku, „Charakter na całe życie?” z 2004 roku, „9 milowych kroków do sukcesu zawodowego…” z 2006 roku, oraz „Instrukcja Obsługi Twojego Faceta” z 2010 roku, przetłumaczona i wydana także w Czechach i na Słowacji w 2012 roku.
Jest częstym gościem audycji w radiowej „Trójce”, a Puls Biznesu, który systematycznie publikuje jego wypowiedzi, zaprosił M. Słowikowskiego do prestiżowego klubu „Ludzie Pulsu Biznesu”. Bierze udział jako ekspert w audycjach telewizyjnych TVP I, TVP II, TVN, TVN Style, Biznes TV, oraz wielu stacji radiowych i portali internetowych.
Swoją drogę zawodową rozpoczął pracą dla koncernu SONY we Frankfurcie i w Polsce, następnie przez dziesięć lat pracował w General Motors Poland, na różnych stanowiskach w tym Country Sales Manager GM DAT.
Z wykształcenia jest ekonomistą i absolwentem Wyższej Szkoły Handlowej w Warszawie ale jego pasja i obszar nieustannego dokształcania to psychologia biznesu i psychologia osobowości.

4,420 total views, 2 views today

(Visited 225 times, 1 visits today)

PRZECZYTAJ TAKŻE