2014/2015 Dziękujemy i Zapraszamy

2015 40

Drodzy Przyjaciele i Partnerzy,

Kończy się rok 2014, który była dla nas bardzo dobrym okresem wielu pozytywnych zmian i setek godzin szkoleniowych spędzonych z Państwem. Pragniemy serdecznie podziękować, przede wszystkim Uczestnikom naszych szkoleń. Jesteście dla nas nieustającą inspiracją i motywacją do dalszej pracy. Chyba mamy wiele szczęścia do ludzi bo nasz fun page na FB ma największa liczbę polubień i udostępnień postów pośród  firm szkoleniowych w Polsce. Rekordowy post znalazł aż 5732 odbiorców.

Bardzo dziękujemy gościom naszego bloga szkoleniowego, którego odwiedza blisko 7000 osób miesięcznie. Nasz świadomy wybór stworzenia platformy otwartej komunikacji w Wami, spotkał się ze znakomitym odbiorem. Chcieliśmy aby nie było to forum  wyłącznie poświęcone przeintelektualizowanym analizom ale także miejscem dzielenia się z Państwem naszymi obserwacjami, poradami i zwykłymi życiowymi problemami, z którymi przecież borykamy się wszyscy. Chcemy aby TiM Training był „bliżej ludzi”, rzeczywistych realiów codziennej pracy i życia.

Rok 2015 zapowiada się jeszcze ciekawiej i dynamiczniej niż 2014. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli poinformować Was oficjalnie o nowych partnerach TiM i niezwykle ciekawych projektach biznesowych i społecznościowych, nad którymi pracujemy i dopinamy je na ostatni guzik. Będą pojawiały się także nowe szkolenia i programy rozwojowe oraz nowe usługi biznesowe i doradcze, dostępne w formie platform typu „crowd”.

Dziękujemy jeszcze raz za 2014 rok spędzony z nami i Życzymy Państwu Wspaniałego, Nowego 2015 roku.

Zespół TiM Training

 7,066 total views,  2 views today

(Visited 33 times, 1 visits today)