Chore zatoki i kichanie w biznesie :)

 

 

zatoki

 

Drodzy Państwo,

Tym razem pół żartem pół serio. Większość z nas pracuje w klimatyzowanych pomieszczeniach i nie da się ukryć. że wiele instalacji jest zagrzybiona i mało nowoczesna. Śluzówka wysuszona suchym powietrzem, atakowana grzybami i napięcia stresowe powstające w okolicach zatok przynosowych powodują, że firmy produkujące leki i suplementy diety, świetnie na nas zarabiają.

Mamy dla Was kilka znakomitych,sprawdzonych sposobów, które świetnie działają, najlepiej w połączeniu.

1) Wzmocnienie odporności: witamina C najlepiej naturalna (kapusta, kiwi, natka pietruszki), Witamina D w dawca forte, i koniecznie cynk, który hamuje katary, które zatykają nam nos. Cynk w suplementach jest w śladowych ilościach. wato kupić lek bez recepty o nazwie ZINCAS, przeczytać ulotkę i gdy wszyscy kichają, zażywać profilaktycznie, a gdy dopadnie katar, zwiększyć dawkę. Do tego bezzapachowy czosnek w kapsułkach, chyba, że chcemy zachować prywatność i zjemy surowy, wtedy będziemy mieli spokój w pracy bo nikt nie odważy się podejść 🙂

2) Gdy już zatoki padną, najlepszym sposobem jest  babcine moczenie nóg. Jak to robimy? Do miski nalewamy mocno ciepłej wody, dosypujemy kilka łyżek  soli. Obok miski stawiamy czajnik pełen wrzątku. Do miski wkładamy nogi i dolewamy po trochu wrzątku tak aby woda była taka, jaką możemy wytrzymać. Robimy to do czasu, aż poczujemy, że cały organizm, łącznie z okolicami zatok, mocno się rozgrzał 9 ok. 15 min.). Zakładamy ciepłe skarpety i nie wychodzimy już na zewnątrz. Za godzinę, zatoki zaczną się oczyszczać i to dość drastycznie. Procedurę powtarzamy przez kilka dni. To znacznie lepszy sposób niż wątpliwie skuteczne suplementy diety. Sprawdzone !

3) Aby rozluźnić napięte zatoki ( od stresu) , kładziemy się na 10 minut i głęboko oddychamy – bardzo głęboki wdech i dwukrotnie dłuższy wydech. Zatoki zaczną się bardzo szybko rozluźniać i zabezpieczymy je przed stanami zapalnymi. Jeśli ktoś lubi , to wszystkie ćwiczenia jogi, które wykonywane są z głową poniżej klatki piersiowej, także oczyszczają zatoki.

Życzymy Wam zdrowia a sobie jak najmniej kichających uczestników szkoleń 🙂

Pozdrawiamy,

Zespół TiM Training

 11,453 total views,  2 views today

(Visited 2 193 times, 1 visits today)