Ponad 2000 odwiedzin w ciągu ostatniego miesiąca- dziękujemy!

Drodzy Państwo,

Nasz blog ma niewiele ponad miesiąc. Tym bardziej jest nam miło, że odwiedzacie go Państwo tak licznie. Zaryzykowaliśmy, proponując Państwu bezpretensjonalną formę, w jakiej się do Was zwracamy w naszych wpisach. W przeciwieństwie do  blogów eksperckich, odeszliśmy od tonu mentorskiego i dość napuszonego. Jesteśmy przekonani, że otwarta komunikacja zamiast hermetycznego, stricte biznesowego języka jest tym, czego bardzo nam brakuje w środowisku biznesu.

Chcemy dzielić się z Wami naszą wiedzą, gdyż wyznajemy zasadę, że nie wszytko musi być na sprzedaż. Od lat doradzamy ludziom i służymy pomocą. Chcemy aby wiedza, przydatna każdemu nie była schowana wyłącznie w materiałach szkoleniowych.

Oczywiście, w krótkich tekstach nie da się opisywać poszczególnych zagadnień nazbyt drobiazgowo. Jesteśmy jednak przekonani, że mogą się one stać inspiracją do samodzielnej pracy lub służyć dokonaniu wyboru szkolenia, które będzie dla Państwa najbardziej efektywne.

Jeszcze raz Dziękujemy i zapraszamy na nasz profil na Facebooku, na którym zawsze znajdziecie Państwo najciekawsze informacje:

 


 

 

 9,220 total views,  2 views today

(Visited 40 times, 1 visits today)