Rekomendacje Pani Minister i Pana Dyrektora KSAP dla naszych szkoleń

Zaszczytne wyróżnienie dla trenerów TiM i naszych, autorskich programów

Z ogromną przyjemnością informujemy, że naszych trenerów oraz autorskie programy TiM Training spotkało bardzo zaszczytne wyróżnienie.  Właśnie ukazała się najnowsza oferta Krajowej Szkoły Administracji Publicznej, która zawiera pięć szkoleń otwartych, które będziemy prowadzili w sezonie jesiennym.

Rekomendacja Dyrektora KSAP

Ofercie towarzyszą dwa listy polecające. W pierwszym Pan Dyrektor KSAP  Jan Pastwa spośród kilkudziesięciu szkoleń szczególnie poleca nasze szkolenie „TRENING KIEROWNIKÓW W NARZĘDZIACH SMART9 MANAGEMENT TOOLS” .

Rekomendacja Pani Minister

W drugim liście Pani Minister Claudia Torres – Bartyzel , Szef Służby Cywilnej rekomenduje nasze, kolejne szkolenie ” 5 KLUCZOWYCH ROZMÓW KIEROWNIKA – OCZEKIWANIA, ROZWÓJ OSOBISTY, REZULTATY, KONFLIKT I MEDIACJE”. 

Wszystkie pięć szkoleń, można oczywiście zamawiać także w formie zamkniętej w Krajowej Szkole Administracji Publicznej lub w wersji  skierowanej do biznesu, w TiM Training.

 5,004 total views,  1 views today

(Visited 50 times, 1 visits today)