TiM Training w 2016

TiM Training w 2016 – 7 celów głównych

Zakończył się bardzo udany dla TiM Training 2015 rok. Zamiast podsumowań, kilka najważniejszych celów na 2016 rok, którymi chcemy się z Państwem podzielić.

  1. Nowi trenerzy.

Już na jesieni dołączyli do zespołu nowi trenerzy. Są to wybitni specjaliści w swoich dziedzinach, łączący wiedzę, doświadczenie trenerskie i zawodowe. Szkolenia, które prowadzą są w pełni autorskie i na najwyższym poziomie merytorycznym i dydaktycznym. Każdy z trenerów przeszedł długi proces rekrutacji, gdyż chcieliśmy upewnić się, iż każda z tych osób spełni nasze, wysokie oczekiwania i zapewni Państwu najlepsze w Polsce produkty szkoleniowe.

  1. Nowe szkolenia.

Jeszcze w styczniu pojawią się nowe, autorskie programy szkoleń i warsztatów prowadzonych przez nowych członków zespołu TiM. Jednocześnie nie zamykamy możliwości współpracy z kolejnymi specjalistami, ale tak jak w przypadku jesiennej rekrutacji z kilkudziesięciu zgłoszeń zdecydowaliśmy się na kilka osób, to w dalszym ciągu przestrzegamy zasady, iż współpracujemy tylko z najlepszymi i najbardziej doświadczonymi specjalistami.

  1. Szkolenia otwarte.

Najpóżniej na początku lutego zaproponujemy Państwu tematykę i programy szkoleń otwartych. Będzie ona szersza niż w poprzednim sezonie. Nie pójdziemy jednak w ślady konkurencji i nie zasypiemy Państwa dziesiątaki terminów, które następnie są odwoływane. W poprzednim sezonie byliśmy zmuszeni wycofać zaledwie jeden termin szkolenia, z przyczyn od nas niezależnych. Uważamy, iż uczestnika należy traktować z szacunkiem, co oznacza także, że terminów jest mniej, ale są one realistyczne, a nie mają na celu stwarzanie fikcji i „dobrego wrażenia”.

  1. Współpraca z administracją publiczną.

W 2016 roku kontynuujemy współpracę z Krajową Szkołą Administracji Publicznej. To już trzeci rok tej niezwykle udanej kooperacji. Dzięki niej pracownicy Administracji Publicznej mają dostęp do szkoleń, po bardzo atrakcyjnych cenach, a co równie ważne, każde szkolenie jest dostosowane do realiów pracy w administracji. Dowolne, nasze szkolenie może być zrealizowane poprzez Krajową Szkołę Administracji Publicznej lub zamówione w TiM po zbliżonej cenie.

  1. Polityka cenowa „Fair Play”.

Rok 2015 był niezwykle trudny dla większości firm szkoleniowych.  My nie doświadczyliśmy tych turbulencji, gdyż jakość zawsze wygrywa. Zawsze wychodziliśmy z założenia, iż Klient powinien płacić za wiedzę, zamiast za  biura, znane logo, reklamy, asystentów, sprzedawców telefonicznych etc. Pomimo naszych, niskich kosztów, zdażało się iż nasze oferty okazywały się mniej atrakcyjne od konkurencji. Zapewne podobnie będzie w tym roku. Nigdy nie zrezygnujemy z jakości, kosztem drastycznie niskiej ceny szkolenia. Jednocześnie zapewniamy Państwa, iż dołożymy wszelkich starań aby nasza cena była atrakcyjna dla Klientów. Uczestnik szkolenia jest dla nas świętością i musi wiedzieć, że pracuje z najlepszym trenerem i rzeczywiście wiele wyniesie z warsztatu. Ważne jest także aby trener z nim pracujący miał świadomość, iż jest godnie wynagradzany. Te czynniki sukcesu się nie zmienią i to nasze zobowiązania wobec Państwa Klientów.

6. Najwyższe oceny.

Naszym, niełatwym wyzwaniem jest utrzymanie średniej ocen naszych szkoleń na poziomie 9,72. Nie planujemy wzrostu, gdyż byłoby to przejawem megalomanii. Obiecyjemy dołożyć wszlkich starań aby każdy uczestnik, wychodząc z naszego warsztatu, miał przekonanie, że to były dla niego ważne doświadczenia i poprawią jakoś jego pracy i życia osobistego.

7. Rozwój.

Każdy zespół, który przestaję się rozwijać, nie tylko staje w miejscu, lecz zaczyna się cofać. 2016 to będzie rok rozwoju dla TiM Training. Mamy wiele pomysłów, wiele idei i będziemy wcielali je w życie. Możecie Państwo liczyć na niespodzianki.

 5,150 total views,  1 views today

(Visited 80 times, 1 visits today)