FIRMA

TiM Training działa na polskim rynku od 2003 roku i należy do elitarnego grona firm prowadzących szkolenia dla biznesu oraz najwyższych urzędników Administracji Publicznej, miedzy innymi Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Kancelarii Premiera a także większości Ministerstw.

TiM Training ściśle współpracuje z Krajową Szkołą Administracji Publicznej tworząc dla niej programy szkoleniowe i prowadząc zlecane szkolenia.

Trenerzy TiM Training, na zasadach wyłączności, pracują najwyżej ocenianym systemem badania i rozwoju pracowników SMART9 Diagnostics & Development.

TiM Training stawia na jakość szkoleń, a ponad 10 000 Uczestników szkoleń wystawiło trenerom i firmie najwyższe noty w ankietach oceniających naszą pracę, dając współczynnik ocen najwyższych na poziomie 95%.

Dzięki zasadzie „niskie koszty, ale najwyższa jakość” udaje nam się proponować szkolenia, warsztaty, doradztwo oraz badania w bardzo konkurencyjnych cenach.

Nasi trenerzy, to wyłącznie specjaliści z ogromnym doświadczeniem trenerskim, zawodowym i życiowym.

Nasze szkolenia są ściśle związane z realiami biznesu i administracji w Polsce, stąd ich skuteczność oceniana jest przez naszych Klientów jako „zdumiewająca”.

Uczestnicy naszych szkoleń są zaskoczeni i zachwyceni lekką formą prowadzenia zajęć z dużą dawką humoru. Śmiech to nie tylko zdrowie, ale także szybsze przyswajanie nowej wiedzy, umiejętności i kompetencji – to nasza maksyma.


14,928 total views, 2 views today

(Visited 702 times, 1 visits today)