WOJCIECH ZATORSKI

Z wykształcenia psycholog. Zawód wykonywany trener, konsultant, coach.
23 lata praktyki w prowadzeniu szkoleń pozwoliło na to by za swój sukces mógł uznać, że w wielu przypadkach firm, zarządów i poszczególnych osób udało mu się zainspirować i dodać odwagi do przeprowadzenia zmian koniecznych dla dalszego rozwoju i realizacji celów.

wojzato

Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Podczas swojej kariery zawodowej zarządzał grupą polskich robotników w Hiszpanii (1991) i Niemczech (1993 – 1994). W 1991 r. otworzył firmę handlową (m. in. RTV i AGD). Karierę trenerską rozpoczął w 1992 r. Od 1994 r. prowadzi własną firmę szkoleniową ZATORSKI Consulting. Wykłada na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie (Studia Podyplomowe, Executive MBA).

Wiedzę i umiejętności zdobywał poprzez prowadzenie własnej firmy handlowej i szkoleniowo-konsultingowej oraz szkoląc się nieustannie na seminariach prowadzonych przez światową czołówkę teoretyków i praktyków sztuki zarządzania (m.in. Hermann Müller – Walbrodt, Steven Gilligan, Linnett Saunders-Peal, John Seymour, Joseph O’Connor, Robert Dilts) jak również w trakcie prowadzenia własnych szkoleń i konsultacji. W 1999 roku został umieszczony na krajowej liście mediatorów sądowych.

Posiada certyfikaty m.in.:
International Coach (ICC), Trainer of Art of NLP, Trener Biznesu.

Jest współautorem metodyki obejmującej cały, złożony proces sprzedażowy i negocjacyjny – Method of Strategic Sales™ (MSS™).

Lista 18 wybranych, kluczowych firm dla których prowadził szkolenia:

HEWLETT PACKARD, MICROSOFT, B/S/H BOSCH-SIEMENS, ORACLE, ARROW ECS, RECKITT BENCKISER, SAINT GOBAIN, FIAT, ALIOR Bank, GRUPA OŻARÓW, PROMAG, HUTCHINSON, TAURON, POCZTA POLSKA, PZU, TOTALIZATOR SPORTOWY, MINISTERSTWO PRACY i POLITYKI SPOŁECZNEJ.

8,999 total views, 6 views today

(Visited 731 times, 2 visits today)