TOMASZ CURLEJ

tomcur

Tomasz Curlej od ponad czternastu lat jest trenerem biznesu, coachem, facilitatorem oraz doradcą personalnym specjalizującym się w szkoleniach miękkich. Jest także wykładowcą w Krajowej Szkole Administracji Publicznej.

Jest autorem lub współtwórcą czterech poradników „9 milowych kroków do sukcesu zawodowego …”„Instrukcja Obsługi Twojego faceta” (opublikowana także w Czechach i na Słowacji), „Charakter na całe życie?” i „Powiedz Stop”.
Tomasz Curlej jest także współzałożycielem i współwłaścicielem TiM TRAINING oraz autorem programów. Przez blisko dziesięć lat działalności przeprowadził kilka tysięcy godzin szkoleń dla wielu firm i instytucji w tym: Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Ministerstw: Rozwoju Regionalnego, Edukacji Narodowej, Środowiska, MSWiA, takich firm i instytucji jak Johnson amp; Johnson, Hochland, Colep, Aegon, Deutsche Bank, Narodowy Bank Polski, Polkomtel, Orlen, Bayer, Avon, BRE Bank, Daimler Chrysler, Izby Celne, PGNiG S.A. Karpacki Oddział Obrotu Gazem, Bombardier Transportation Polska Sp. z o.o., KUKE S.A., PZU S.A., PKO BP Finat Sp. z o.o., AVAX S.A., Urząd Dozoru Technicznego, Euro Bank S.A., Mennica Polska S.A. i wielu innych.

Jest częstym gościem audycji w radiowej „Trójce” i „Czwórce”. Występuje w audycjach telewizyjnych TVP 1, TVP 2, TVN, TVN Styl, Superstacja. Udziela wypowiedzi do Pulsu Biznesu i portali internetowych oraz różnych wydawnictw prasowych poświęconych nie tylko biznesowi.

Po wielu latach pracy między innymi w Liniiach Lotniczych, postanowił powrócić do korzeni i zająć się psychologią i psychologią biznesu, zgodnie ze swoją wiedzą i wykształceniem. Nieustanne poszerzanie wiedzy z zakresu metod rozwoju człowieka i prowadzone badania nad typologiami osobowości poskutkowały wydanymi publikacjami książkowymi a także wieloma zaproszeniami na konferencje, prelekcje i wykłady.

10,818 total views, 6 views today

(Visited 1 027 times, 1 visits today)