UNIKALNY KNOW-HOW


Założyciele TiM TRAINING to autorzy czterech bestsellerowych książek poświęconych rozwojowi człowieka w biznesie i życiu prywatnym. Do współpracy zapraszają  wyłącznie trenerów, którzy posiadają wybitne umiejętności i unikalną wiedzę.

trybiki TT mini 2SMART9 DIAGNOSTICS & DEVELOPMENT

TiM Training jest pierwszym w Polsce i jednym z dwóch podmiotów na rynku posiadającym prawa do pracy w systemie badawczo rozwojowym SMART9.

trybiki TT mini 2SMART9 MANAGEMENT TOOLS

System narzędzi badawczo rozwojowych indywidualnego potencjału menedżerskiego, oraz narzędzia zarządzania zespołami oraz budowania zespołów.

trybiki TT mini 2SMART9 EFFICIENCY TOLLS

System narzędzi badawczych i rozwojowych z obszarów: zarządzania czasem, zarządzania sobą w czasie, efektywności zawodowej, efektywności osobistej, zarządzania stresem, work-life balance.

trybiki TT mini 2SMART9 COMMUNICATION SKILLS

System narzędzi badawczych i rozwojowych używanych na szkoleniach z zakresów: komunikacji interpersonalnej, asertywności, wywierania wpływu i perswazji.

trybiki TT mini 2GET WHAT YOU REALLY NEED

TiM Training, jako pierwszy w Polsce wdraża model szkoleniowy oparty o zasadę GET WHAT YOU REALLY NEED, która zobowiązuje do dostrojenia przekazywanych narzędzi biznesowych do profilu osobowości i potrzeb każdego uczestnika. Służy do tego narzędzie badawcze on-line i specjalistyczne narzędzia dedykowane.

trybiki TT mini 2STRESS MANAGEMENT TOOLS

Trenerzy prowadzący warsztaty z zarządzania stresem i technik antystresowych są autorami bestsellera rynkowego, wznawianego od 12 lat „Powiedz Stop Stresowi” i wykorzystują najskuteczniejsze na świecie techniki regeneracji psychofizycznej oraz szereg własnych narzędzi.

trybiki TT mini 2„TIM TRAINING JEST KOBIETĄ”

Promujemy i propagujemy unikalne narzędzia rozwoju zawodowego dedykowane kobietom w biznesie. Przeciwstawiamy się pomniejszaniu pozycji kobiet w biznesie i prowadzimy warsztaty dla kobiet, wzbogacając ich inteligencję emocjonalną o twarde narzędzia współpracy.

trybiki TT mini 2BOSSCODE

Jako pierwsi w Polsce wdrażamy system BOSSCODE, kompleksowej obsługi rozwiązań biznesowych.


9,174 total views, 4 views today

(Visited 517 times, 1 visits today)
  • Pingback: Premiera nowej strony TiM Training, szkoleń oraz narzędzi - TiM Training | ARTYKUŁY | CIEKAWOSTKI |()