Zarządzanie Stresem cz.4 Artysta SMART9

czwórka

Nieustannie poszukujesz sensu życia? Silne emocje targają Tobą przy każdej okazji i nie zamierzasz ich ukrywać? Czasem zachowujesz się dramatycznie i pociągają Cię najbardziej ludzie i rzeczy niedostępne? Na dodatek bardzo silnie działa na Ciebie piękno i kochasz artystyczną ekspresję i niepowtarzalność? Miewasz cykliczne spadki nastroju? Zatem występuje duże prawdopodobieństwo, że jesteś typem Artysty 4 SMART9. (więcej o typie 4 SMART9)

Czwórka, to typ spotykany na wszystkich szkoleniach. Artyści najczęściej przychodzą na Zarządzanie Stresem, Budowanie Pewności Siebie w Biznesie, Trening Menedżerski, Inteligencję Emocjonalną. Dlaczego? Bo pomimo pięknej artystycznej duszy bywa, że czują się niedopasowani, niedostosowani i wyalienowani. Mają poczucie, że nikt ich nie rozumie a otaczający świat jest odhumanizowany i pozbawiony emocji. To czynniki powstawania wysokiego poziomu stresu i napięcia emocjonalnego.

W czwórkach pojawia się, nieomalże nieustające, poczucie „braku czegoś lub kogoś” w ich życiu. Na chwilę fascynuje ich człowiek lub jakaś działalność. Gdy nowość staje się powszedniością, już nie wydaje się tak pociągająca. Czwórki chciałyby robić coś niepowtarzalnego, twórczego i za tym tęsknią.

Są bardzo kreatywnymi pracownikami i dobrymi menedżerami bo mają znakomitą intuicję i potrafią obserwować ludzi. Niestety naprzemienność złych i dobrych nastrojów może wywoływać stres i konflikty. Wybuchy emocji są tym częstsze, im więcej emocji nagromadziła czwórka.

Zwłaszcza pracujące umysłowo czwórki SMART9 są na niego narażone. Sięgają wtedy po praktyki relaksacyjne i medytacyjne, które przynoszą ulgę tylko na chwilę. Potem kortyzol zgromadzony w organizmie daje o sobie znać. Nie chcą zaakceptować wskazówki dawanej na szkoleniu, że jedynie wysiłek fizyczny i działanie, wyzwolą je z wszechogarniających emocji.

Szczegółowe plany rozwojowe i odblokowujące potencjał czwórki SMART9 znajdziecie na naszych szkoleniach:

 7,491 total views,  1 views today

(Visited 198 times, 1 visits today)